חוגים

ספורט

ספורט

  • TRX בוקר חוץ
    TRX בוקר חוץ

    TRX למבוגרים בלבד יתקיים בימי שלישי בבוקר, בסטודיו אולם הספורט, בין ...

  • trx בוקר ר"פ
    trx בוקר ר"פ

    TRX למבוגרים בלבד יתקיים בימי שלישי בבוקר, בסטודיו אולם הספורט, בין ...

  • TRX חוץ
    TRX חוץ

    TRX לגילאי 20 ומעלה יתקיים מדי יום ג' בין השעות 20:00-21:00 בסטודיו אולם ...

  • TRXראש-פינה
    TRXראש-פינה

    TRX לגילאי 18 ומעלה בימי ג' בין השעות 20:00-21:00 בסטודיו אולם ...

  • אקרובטיקה אוירית חוץ
    אקרובטיקה אוירית חוץ

    חדש ... חדש... אקרובטיקה אוירית, יתקיים פעמיים בשבוע ימי ב' ו-ה' ...

  • אקרובטיקה אוירית ר"פ
    אקרובטיקה אוירית ר"פ

    חדש ... חדש... אקרובטיקה אוירית, יתקיים פעמיים בשבוע ימי ב' ו-ה' ...

  • אקרובטיקה חוץ
    אקרובטיקה חוץ

    החוג יתקיים בימי שלישי בין השעות 16:00-17:30 באולם הספורט. מיועד ...

  • אקרובטיקה ר"פ
    אקרובטיקה ר"פ

    החוג יתקיים בימי שלישי בין השעות 16:00-17:30 באולם הספורט. מיועד ...

  • אקרוטיקה אוירית בוגר
    אקרוטיקה אוירית בוגר

    אקרובטיקה אוירית לגילאי 18 ומעלה בהדרכת עודד זרקה , מתקיים ביום ה' ...

  • גלגיליות ר"פ
    גלגיליות ר"פ

    חוג הגלגיליות מתקיים באולם הספורט כל יום ו' מ:12:00-13:00 מדריך בוריס

  • גלגיליות תושב חוץ
    גלגיליות תושב חוץ

    חוג הגלגיליות מתקיים באולם הספורט כל יום ו' מ:12:00-13:00 מדריך בוריס

  • התעמלות בונה עצם חוץ
    התעמלות בונה עצם חוץ

    החוג מתקיים בימי שני בשעה: 9:30 בבית היקב. מדריכה עירית רון / 052-3770670

  • זומבה ילדות חוץ
    זומבה ילדות חוץ

    חוג הזומבה מתקיים בימי חמישי בין השעות 15:20-16:10 בחדר המראות ...

  • זומבה ראש-פינה
    זומבה ראש-פינה

    חוג הזומבה מתקיים בימי חמישי בין השעות 15:20-16:10 בחדר המראות ...

  • טניס השגי גו'ניור ב'
    טניס השגי גו'ניור ב'

    טניס השגי לגילאי 7-12 מתקיים בימי ראשון וחמישי מדריך רן כהן 052-3256768

  • טניס השגי וכושר חוץ
    טניס השגי וכושר חוץ

    טניס השגי + כושר לגילאי 10 ומעלה מתקיים בימים א', ד', ה' בין השעות ...

  • טניס השגי וכושר ר"פ
    טניס השגי וכושר ר"פ

    טניס השגי + כושר לגילאי 10 ומעלה מתקיים בימים א', ד', ה' בין השעות ...

  • טניס פעמים בשבוע חוץ
    טניס פעמים בשבוע חוץ

    טניס פעם בשבוע לגילאי 5 ומעלה, מתקיים במגרשי הטניס בימים ג' ו-ו' בין ...

  • טניס פעמים בשבוע ר"פ
    טניס פעמים בשבוע ר"פ

    טניס פעמים בשבוע לגילאי 5 ומעלה, מתקיים במגרשי הטניס בימים ג' ו-ו' ...

  • טניס תחרותי כושר חוץ
    טניס תחרותי כושר חוץ

    טניס תחרותי + כושר לגילאי 10 ומעלה בהדרכת רן כהן, מתקיים בימים: ...

  • טניס תחרותי כושר ר"פ
    טניס תחרותי כושר ר"פ

    טניס תחרותי + כושר לגילאי 10 ומעלה בהדרכת רן כהן, מתקיים בימים: ...

  • טניסהשגי ג'וניור חוץ
    טניסהשגי ג'וניור חוץ

    טניס השגי ג'וניור לגילאי 8 -10 , מתקיים בימים א', ד', ה' בין השעות: ...

  • טניסהשגי ג'וניר ר"פ
    טניסהשגי ג'וניר ר"פ

    טניס השגי ג'וניור לגילאי 8 -10 , מתקיים בימים א', ד', ה' בין השעות: ...

  • יוגה חוץ
    יוגה חוץ

    חוג היוגה מיועד לבוגרים מגיל 20 ומעלה, מתקיים בימי שלישי בין השעות ...

  • יוגה ראש-פינה
    יוגה ראש-פינה

    חוג היוגה מיועד לבוגרים מגיל 20 ומעלה, מתקיים בימי שלישי בין השעות ...

  • כדורגל א'-ב' חוץ
    כדורגל א'-ב' חוץ

    החוג יתקיים בימי ב' בין השעות 1600-16:45 מדריך - שלומי אלון. החוג מתקיים ...

  • כדורגל א'-ב' ר"פ
    כדורגל א'-ב' ר"פ

    החוג יתקיים בימי ב' בין השעות 1600-16:45 מדריך - שלומי אלון. החוג מתקיים ...

  • כדורגל ג'-ד' חוץ
    כדורגל ג'-ד' חוץ

    החוג יתקיים בימי ד' בין השעות 16:00-17:00 וביום ו' בין השעות ...

  • כדורגל ג'-ד' ר"פ
    כדורגל ג'-ד' ר"פ

    החוג יתקיים בימי ד' בין השעות 16:00-17:00 ובימי ו' בין השעות ...

  • כדורגל גן - חוץ
    כדורגל גן - חוץ

    החוג יתקיים בימי ב' בין השעות 1600-16:45 מדריך - שלומי אלון. החוג מתקיים ...

  • כדורגל גן - ר"פ
    כדורגל גן - ר"פ

    החוג יתקיים בימי ב' בין השעות 1600-16:45 מדריך - שלומי אלון. החוג מתקיים ...

  • כדורגל ה'-ו' חוץ
    כדורגל ה'-ו' חוץ

    בהנחיית פוזנר שרון

  • כדורגל ה'-ו' חוץ
    כדורגל ה'-ו' חוץ

    כדורגל כיתות ה'-ו', מדריך גדי בן שימול

  • כדורגל ה'-ו' ר"פ
    כדורגל ה'-ו' ר"פ

    כדורגל לילדי כיתות ה' ו' מתקיים בימים : ד' בין השעות 16:00-17:00 וביום ו' ...

  • כדורגל ז'-ח' חוץ
    כדורגל ז'-ח' חוץ

    בהדרכת גדי בן שימול

  • כדורגל ז'-ח' ר"פ
    כדורגל ז'-ח' ר"פ

    הכדורגל בהדרכת גדי בן שימול

  • כדורסל א'-ב' חוץ
    כדורסל א'-ב' חוץ

    כדורסל לכיתות א'-ב' מתקיים בימי ראשון ורביעי בין השעות ...

  • כדורסל א'-ב' ר"פ
    כדורסל א'-ב' ר"פ

    כדורסל לכיתות א'-ב' מתקיים בימי ראשון ורביעי בין השעות ...

  • כדורסל ג'-ד' ר"פ
    כדורסל ג'-ד' ר"פ

    כדורסל לכיתות ג'-ד' מתקיים בימי שני וחמישי בין השעות 15:30-16:15 מדריך ...

  • כדורסל ג'-ד' ר"פ
    כדורסל ג'-ד' ר"פ

    כדורסל לכיתות ג'-ד' מתקיים בימי שני וחמישי בין השעות 15:30-16:15 מדריך ...

  • כדורעף מבוגרים חוץ
    כדורעף מבוגרים חוץ

    כדורעף לגילאי 18 ומעלה, מתקיים באולם הספורט בימים ראשון ושלישי בין ...

  • כדורעף ראש-פינה
    כדורעף ראש-פינה

    כדורעף לגילאי 18 ומעלה, מתקיים באולם הספורט בימים ראשון ושלישי בין ...

  • מאמנט חוץ
    מאמנט חוץ

    מאמנט מתקיים בימי חמישי בין השעות 20:00-21:30 באולם הספורט מדריך יוני ...

  • ממאנט ר"פ
    ממאנט ר"פ

    המאמנט מתקיים בימי חמישי בין השעות 21:30 - 20:00 באולם הספורט מדריך ...

  • ספורט - טניס פעם בשבוע חוץ
    ספורט - טניס פעם בשבוע חוץ

    טניס פעם בשבוע לגילאי 5 ומעלה, מתקיים במגרשי הטניס בימים ג' ו-ו' בין ...

  • ספורט - טניס פעם בשבוע ר"פ
    ספורט - טניס פעם בשבוע ר"פ

    טניס פעם בשבוע לגילאי 5 ומעלה, מתקיים במגרשי הטניס בימים ג' ו-ו' בין ...

  • ספינינג גואטה
    ספינינג גואטה

    חוג הספינינג יתקיים בימי חמישי בין השעות 20:00-21:00 באולם הספורט. ...

  • עיצוב וחיטוב חוץ
    עיצוב וחיטוב חוץ

    עיצוב וחיטוב לגילאי 14 ומעלה, החוג מתקיים בימים ב' ו-ד' בין השעות ...

  • עיצוב וחיטוב ר"פ
    עיצוב וחיטוב ר"פ

    עיצוב וחיטוב לגילאי 14 ומעלה, החוג מתקיים בימים ב' ו-ד' בין השעות ...

  • פילאטיס חוץ
    פילאטיס חוץ

    חוג הפילאטיס מתקיים בימי ראשון ורביעי בין 20:00-21:00 בחדר המראות ...

  • פילאטיס ר"פ
    פילאטיס ר"פ

    חוג הפילאטיס מתקיים בימי ראשון ורביעי בין 20:00-21:00 בחדר המראות ...

  • קארטה חוץ
    קארטה חוץ

    החוג מתקיים בימי שני וחמישי בין השעות 15:30-16:15 בסטודיו מראות אולם ...

  • קארטה ראש-פינה
    קארטה ראש-פינה

    החוג מתקיים בימי שני וחמישי בין השעות 15:30-16:15 בסטודיו מראות אולם ...

  • קט-סל ר"פ
    קט-סל ר"פ

    מתקיים בימי ראשון וחמישי בין השעות 16:00-17:15 ביום שלישי יתקיים ...

  • קפוארה חוץ
    קפוארה חוץ

    חוג קפוארה מתקיים מדי יום רביעי בין השעות 15:30 - 19:30 במשך 45 דק' ...

  • קפוארה ראש-פינה
    קפוארה ראש-פינה

    חוג קפוארה מתקיים מדי יום רביעי בין השעות 15:30 - 19:30 במשך 45 דק' ...

?>